ZREALIZOWANE

Osiedle w Ogrodach

ZREALIZOWANE

C. K. Zielonki

ZREALIZOWANE

Kamienica pod Wilgami

Kamienica znajduje się w starej części krakowskiego Podgórza. Została wkomponowana między istniejące budynki tak, by charakterem nie odbiegać od klimatu pozostałych kamienic. Mieszkańcy cieszą się przyjemną, cichą okolicą i jednocześnie doskonałą lokalizacją.

ZREALIZOWANE

Dom w Cyprysach

ZREALIZOWANE

Dom w Fuksjach

PROJEKT

Osiedle Bursztynowe

ZREALIZOWANE

Osiedle Zielona Przystań

Kameralne osiedle 8 budynków w zabudowie jednorodzinnej położone na południowym nasłonecznionym stoku Pękowic na granicy Krakowa. Przyjazne otoczenie , znakomite położenie w spokojnej okolicy na kameralnym osiedlu z dala od zgiełku ulic , łączy w sobie zalety życia w mieście z radością przebywania bliżej natury . Przyjazna architektura , wysoki standard wykończenia  oraz przestronne i funkcjonalne mieszkania z własnymi ogródkami na parterze i przestronnymi tarasami na piętrze .

Dodatkowym atutem lokalizacji osiedla jest bliskość komunikacji miejskiej MPK , szkół , przedszkoli , sklepów , apteki , banków . Jest to również idealne miejsce dla ludzi aktywnych w okolicy jest  boisko sportowe , kort tenisowy , plac zabaw , szlaki turystyczne piesze i rowerowe do Ojcowa , zamków w Pieskowej Skale  i  Korzkwi , oraz wiele zabytkowych fortów obronnych twierdzy Kraków 

PROJEKT

C. K. Park